Žinios1.lt - Šilutės krašto žinios
lapkričio 30 d., pirmadienis

Dalintis Facebook'eSu Rugsėjo 1-ąja, Vainuto gimnazija!

2013-09-01 17:13:47, Saulina Jokubauskaitė
Saulinos Jokubauskaitės nuotr.
Saulinos Jokubauskaitės nuotr.


Nors sekmadienį, rugsėjo 1 d., pasitinkant naujuosius mokslo metus dar daugelyje šalies bei rajono mokyklų durys neatsivėrė, tačiau Vainuto gimnazijoje – išimtis. Ir ne be reikalo šios mokymo įstaigos vadovai nutarė paaukoti šventą dieną, kuri yra labai svarbi ir jau įrašyta į Vainuto seniūnijos istorijos metraštį.

Naujuosius mokslo metus Vainuto seniūnijos gyventojai pasitiko šv. mišiomis Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Vėliau iškilminga eisena, lydima Šilutės rajono vaikų meno mokyklos fanfarinio orkestro „Pamarys“ (vadovas Gražvydas Raila) ir šokėjų kolektyvo „Pamarietė“ (vadovė Judrė Railienė), patraukė Vainuto gimnazijos link.

Kaip vėliau sveikindamas mokinius ir jų tėvus kalbėjo šios švietimo įstaigos vadovas Antanas Jonikas, dar vasaros pradžioje jis visiems sakė, kad mokyklos vėliava yra nuleidžiama paskutinį kartą bei nuo šiol bus saugoma mokyklos muziejuje.

Primename, kad dar šių metų gegužės mėnesį Vainuto mokykloje vyko vidurinio ugdymo programos akreditacija, o birželio mėnesį Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministras pasirašė įsakymą „Dėl Šilutės rajono Vainuto vidurinės mokyklos vidurinio ugdymo programos akreditacijos“. Atsižvelgdama į tai ir vadovaudamasi vietos savivaldos įstatymu Šilutės rajono savivaldybės taryba 2013 m. liepos 25 d. sprendimu pakeitė mokyklos pavadinimą.

Taigi, nuo šių metų rugsėjo 1 d. Vainuto vidurinė mokykla tapo gimnazija. Ta proga iškilmingos šventės metu prie

gimnazijos buvo iškelta bažnyčioje pašventinta naujoji vėliava ir atidengta iškaba.

Naujaisiais mokslo metais Vainuto gimnazijoje mokysis apie 300 mokinių. Tradiciškai ir simboliškai, pasitikdami savo paskutiniuosius mokslo metus, abiturientai  atvedė pirmokėlius.

Pasveikinti vainutiškių buvo atvykę ir daug garbingų svečių: Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento vyriausioji specialistė, vertinimo komisijos pirmininkė Birutė Banevičienė, taip pat vertinimo komisijos narė Genovaitė Butkienė, rajono merė Daiva Žebelienė, Administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis, Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Tarybos nariai Steponas Kazlauskas ir Algirdas Gečas.

Daugiau nuotraukų rasite "Žinios1" "Facebook'e".

Griežtai draudžiama "Žinios1" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

Komentarai

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo Žinios1 skaitytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami. Komentarų turinys neatspindi Žinios1 redakcijos nuomonės. Redakcija už komentarų turinį neatsako.
Rytas2013-09-03
ausra rašė:
Atleiskite, o kokia turi buti mokinio uniforma, rusva? Vaikinams labai tiktu :D Jusu komentaras apie uniforma nesamoningas. Mokiniai i mokykla turi eiti mokytis o ne madu ar siknu rodyti. idomus tamstos poziuris, ga ila kad taip siaurai mastote. O mieli Vainuto gimnazistai, geru ir turtingu ziniomis metu :)
O Tamstai patarčiau išmokti lietuviškai rašyti, pačiai būtų neblogai gimnazijoje lietuvių kalbos gramatikos pasimokyti.
ausra2013-09-02
Atleiskite, o kokia turi buti mokinio uniforma, rusva? Vaikinams labai tiktu :D Jusu komentaras apie uniforma nesamoningas. Mokiniai i mokykla turi eiti mokytis o ne madu ar siknu rodyti. idomus tamstos poziuris, ga ila kad taip siaurai mastote. O mieli Vainuto gimnazistai, geru ir turtingu ziniomis metu :)
Pastebėjimas2013-09-02
Vainutas pasirinkdamas šventė dieną labai išlošė dėl oro.
Smulkus pastebėjimas2013-09-01
Uniforma neskoninga. Modelio pasiuvimas ir spalvų derinys klaikus.

Automobilių skelbimai

Naujienų prenumerata

Norite gauti mūsų naujienlaiškį su aktualiausiomis Šilutės krašto naujienomis?

Sveikinimai, padėkos, užuojautos

Orai Šilutėje

Orai Šilutėje

Valiutų skaičiuoklė

Atnaujinama

Apklausa

Ar pritariate, kad 2015 m. Laisvės premija turėtų būti skirta V. Landsbergiui?
Pritariu
Nepritariu
Yra vertesnių kandidatų
Neturiu nuomonės

Mes Facebook'e