Didžiulio futbolo aistruolių dėmesio sulaukė pirmasis Šilutėje suorganizuotas naktinis salės futbolo turnyras, skirtas Lietuvos valstybinėms šventėms (Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai) paminėti.

Vienas iš šios gražios idėjos iniciatorių, treneris Svajūnas Česnulis teigia, kad šį futbolo turnyrą prireikė išskaidyti į tris turus, tai yra – tris savaitgalius, nes dalyvauti užsiregistravo net 12 komandų.

Naktiniame salės futbolo turnyre rungėsi šios komandos: „Blizgės“, „Festivalis“, „Fanai“, „Juknaičių jaunimas“, „Dačikai“, „13 rajonas“, „Draugai“, „Liepiniai“, „Plaučiai“, „Brigada“, „Pamarys I“, „Pamarys II“.

Šeštadienį, kovo 2 d., nuo 19 val. vakaro iki 00.30 val. nakties, vyko paskutinis, trečiasis, naktinis salės futbolo turnyras.

S. Česnulis

S. ČesnulisPasak S. Česnulio, idėja surengti naktinį salės futbolo turnyrą kilo dėl to, kad norėjosi suburti pažaisti futbolo mėgėjus, sirgalius, aistruolius, kurie dažniausiai stebi rungtynes iš šalies, sėdėdami ant suolelių.

Tai – draugiškas turnyras, kuriame nebuvo vedami rezultatai ar kovojama dėl prizinių vietų. Tiesiog – nebuvo nei pralaimėjusiųjų. Visos komandos  žaidė vieno rato sistema. Svarbiausia – gera nuotaika, puikiai praleistas vakaras futbolo aikštelėje.

Treneris S. Česnulis džiaugėsi, kad  šiame naktiniame salės futbolo turnyre iš viso užsiregistravo dalyvauti apie 200 žmonių. Žinoma, dauguma – jaunimas.

„O kodėl gi ne? Pažaiskime futbolą naktį! Mintis surengti naktinį turnyrą kilo dar ir dėl to, kad jauni žmonės būtų užimti gera veikla, kur nors nesiblaškytų,“ – pasakojo S. Česnulis.

Tradiciškai, kol už lango dar pučia žvarbūs vėjai, futbolo varžybos vyko sporto salėje, esančioje Vilų g. 13. Kalbinti futbolo aistruoliai neslėpė, kad jau laukia nesulaukia, kada galės kamuolį spardyti erdviame stadione.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *